Firma Arwiko

Arwiko jest firmą która powstała w roku 1995 w odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku kosmetycznego. Wraz z rosnącą liczbą producentów, w kraju pojawiło się zapotrzebowanie na wysokiej jakości komponenty, niezbędne do produkcji kosmetyków i perfum.

Pierwszym dostawcą, z którym Arwiko nawiązało współpracę była firma Renessence ze Szwajcarii, dostarczająca kompozycje zapachowe. Z czasem portfolio dostawców zaczęło się rozszerzać się o kolejnych producentów, co przekładało się na coraz szerszą gamę oferowanych produktów, natomiast grono zadowolonych klientów w Polsce stale się powiększało.

Zaufanie polskich odbiorców udało się zbudować w oparciu o szybką i fachową obsługę, a także na niezawodności dostarczanych towarów. Te opinie, płynące od klientów sprawiły, że naczelną zasadą w Arwiko stała się współpraca jedynie z europejskimi dostawcami, którzy stanowili gwarancję wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa transakcji, których nie gwarantowali dostawcy spoza Europy.

Dziś grono dostawców Arwiko obejmuje ponad 15 starannie wyselekcjonowanych firm z dziedziny opakowań, kompozycji zapachowych, dozowania oraz makijażu, natomiast w Polsce, do dnia dzisiejszego, ponad 160 producentów z branży kosmetycznej, perfumeryjnej, chemii gospodarczej i samochodowej oraz świec zapachowych, skorzystało z usług firmy.

Pomimo dynamicznego rozwoju firma Arwiko nadal pozostaje firmą rodzinną, a standardy obsługi są stale podnoszone i udoskonalane. Przedstawicieli firmy można spotkać na wszystkich najważniejszych branżowych imprezach targowych. Ponadto, Arwiko oferuje klientom indywidualne spotkania partnerskie, w trakcie których przedstawiciele firmy mogą pojawić się we wskazanym przez Państwa miejscu, by omówić nowe projekty oraz szczegółowo przedstawić ofertę firmy.

4 OSOBY STOJĄCE ZA FIRMĄ
25 LAT DOŚWIADCZENIA
15 EUROPEJSKICH DOSTAWCÓW
7000 OBSŁUŻONYCH ZAMÓWIEŃ
12000 ZREALIZOWANYCH DOSTAW