TechnicoFlor

Niezależna, rodzinna firma, z blisko 40 letnią tradycją w produkcji kompozycji zapachowych. Mająca swoje korzenie w Grasse firma szybko wzbogaciła się o kolejne oddziały we Francji (Marsylia, Paryż) by następnie zdobyć uznanie na światowej scenie – min. w Dubaju, Szanghaju, Moskwie, Miami i Singapurze. TechnicoFlor jest uważane z lidera rynkowego w dziedzinie naturalnych kompozycji zapachowych. Firma oferuje swoim klientom współpracę ze słynnymi perfumiarzami jaki i również wykorzystanie firmowego laboratorium.

Strona dostawcy: www.technicoflor.fr

COSTER Group

Coster Group jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą rozwiązań rozpylających, dozujących, a także maszyn napełniających. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich segmentów rynku, oferując pełną gamę standardowych zaworów aerozolowych, nasadek rozpyłowych, atomizerów i dyspenserów. Coster jest jedynym na świecie dostawcą komponentów do opakowań aerozolowych jak i maszyn do napełniania.

Strona dostawcy: www.coster.com

SACO

SACO jest światowym liderem w zakresie projektowania i wytwarzania aluminiowych nasadek i kołnierzy dla przemysłu kosmetycznego.
Usługi firmy obejmują projektowanie, wytłaczanie, składanie oraz anodyzowanie komponentów aluminiowych. Oddając klientom ponad 1500 wzorów  standardowych, oferta SACO jest jedną z największych w branży.

Strona dostawcy: www.sacoltd.com

VTA France

Firmowe zakłady znajdują się we Francji, niedaleko Provins (120 km na wschód od Paryża). Zespół inżynierów pomaga klientom zaprojektować wykonywane na zamówienie szklane fiolki w różnych rozmiarach od 0,60 do 100 ml, przeznaczone głównie dla branży perfumeryjnej, kosmetycznej oraz zdrowia i urody. Możliwe są różne zamknięcia fiolek takie jak atomizer, „chlapacz”, roll-on
czy standardowy korek.

Strona dostawcy: www.vtafrance.com

Hrastnik 1860

Z ponad 160-letnią tradycją Steklarna Hrastnik jest uznanym globalnym partnerem w opracowywaniu i produkcji światowej klasy produktów ze
szkła technicznego. Słynie z tworzenia jednego z najczystszych stopów szkła na
świecie i jest spółką-córką GlobalGlass Holding.

Strona dostawcy: www.hrastnik1860.com

Canyon

Grupa Canyon jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań dozujących. Ponieważ Canyon Group zostało założone w Japonii ponad sześć dekad temu, podstawowa wartość Makoto (uczciwość) nie uległa zmianie. Jako wynalazca popularnych triggerów ze spustem, Canyon Group odegrało kluczową rolę w rozwoju technologii dozowania płynów niegazowych

Strona dostawcy: www.canyoneurope.com

Faber-Castell

Faber-Castell jest jednym z największych na świecie producentów wysokiej jakości produktów do pisania i kolorowania. Faber-Castell Cosmetics, spółka-córka zajmująca się kosmetykami, jest dziś uznawana za jednego z wiodących producentów kosmetyków private label na całym świecie, wyspecjalizowanym w kosmetykach kolorowych i pielęgnacji paznokci. Synergia kluczowych kompetencji chemicznych i technologicznych w firmie sprawia, że jest ona najlepszym na świecie dostawcą kosmetyków do makijażu.

Strona dostawcy: www.faber-castell.com

Bomo-trendline

Założona w 1998 roku, dzięki własnym formom i niezależnej produkcji narzędzi, a także wtryskarkom ciśnieniowym do tworzyw sztucznych i zintegrowanej linii montażowej, od 20 lat Bomo oferuje międzynarodowym klientom szeroki repertuar produktów, w tym opakowania z tworzyw sztucznych, a także kompleksowe produkty i usługi dla branży kosmetycznej.

Strona dostawcy: www.bomo-trendline.de

HK Cosmetic Packaging

Firma HK Cosmetic Packaging powstała jako producent wyrobów
metalowych w 1914 roku. Od tego czasu dostosowywała się, ewoluowała i zmieniała z czasem. Obecnie jest to jeden z najbardziej znanych i zaufanych opakowań tworzywowych producentów opakowań tworzywowych na świecie, który swoją gamę koncentruje na opakowaniach do kosmetyków i środków higieny osobistej. Firma oferuje słoiki i butelki z tworzywa sztucznego i szkła polimerowego.

Strona dostawcy: www.certinapackaging.com/hkoch

PumpArt System

Pumpart to firma, która stworzyła rewolucyjne rozwiązanie w pozornie
nasyconym rynku opakowań w tubie – TUBAIRLESS® to tuba o wyjątkowych zaletach – łatwe dozowanie gęstych formuł, możliwość opróżnienia nawet powyżej 95% zawartości, brak kontaktu zawartości z powietrzem, co pozwala chronić wrażliwe formulacje, a także precyzyjnie dozować produkt

Strona dostawcy: www.pumpart.com

M-Plus Cosmetics

M-Plus Cosmetics to włoska firma, obecna na rynku od niemal dwudziestu lat, która na przestrzeni czasu wypracowała sobie światowe uznanie dzięki swojej wysokiej kompetencji w zakresie tworzenia formulacji maskary oraz szczoteczek do rzęs. Dzięki pozyskanemu doświadczeniu M-Plus rozwinął swoją ofertę także o gotowe produkty do makijażu, oferując swoim klientom synergię doskonałej zawartości wraz z harmonijnym opakowaniem

Strona dostawcy: www.mpluscosmetics.com

Eurobox

Eurobox to szanowana hiszpańska firma, mająca swoją siedzibę pod Alicante. Specjalnością firmy są ozdobne puszki metalowe, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w sektorze spożywczym jak i kosmetycznym. Szeroki zakres dostępnych kształtów, dekoracji, wykończeń i wkładek daje możliwość wykorzystania puszek Eurobox jako uniwersalnego nośnika, umożlwiającego wyróżnienie produktu na rynku.

Strona dostawcy: www.euroboxpackaging.com